CONTACT

Kontakta oss

GENERELLE HENVENDELSER

ÅBENT 10-20

Fisketorvet – Copenhagen Mall
Havneholmen 5
1561 København V
Tlf.: 33 36 64 00

Fax: 33 36 64 09
Mail: info@fisketorvet.dk


CENTERADMINISTRATION

Fungerende centerchef
Helle García Korndal
Mail: helle.korndal@urw.com


Senior technical manager

Johan Baldrian Falkenskov
Mail: johan.falkenskov@urw.com

Tenant & Retail Coordinator
Mia Brinkenfeldt
Mail: mia.brinkenfeldt@urw.com


UDLEJNING


Udlejning af permanente lokaler og pop-up


Leasing Manager
Kim Bach
Mail: kim.bach@urw.com


Leasing Manager
Danny Christoffersen
Mail: Danny.christoffersen@urw.com

 


MARKETING

Marketing Manager
Tatiana Kristensen
Mail: tatiana.kristensen@urw.com


UNIBAIL-RODAMCO-WESTFIELD DENMARK

Head of Commercial Management Denmark
Helle García Korndal
Mail: helle.korndal@urw.com


 


SIKKERPARKERING

Kundeservice
Tel: 72 25 17 95
Mail: parkering@sikkerparkering.dk




Kontakt Fisketorvet

CONTACT FISKETORVET