KONTAKT

Kontakt os

GENERELLE HENVENDELSER

ÅBENT 10-20

Fisketorvet Copenhagen Mall
Havneholmen 5
1561 København V
Tlf.: 33 36 64 00
Fax: 33 36 64 09
Mail: info@fisketorvet.dk



CENTERADMINISTRATION


Deputy Shopping Center Manager
Mia Brinkenfeldt
Mail: mia.brinkenfeldt@urw.com


Senior Technical Manager
Johan Baldrian Falkenskov
Mail: johan.falkenskov@urw.com


Deputy Technical Manager
Khadar Hussein
Mail: khadar.hussein@urw.com



Marketing Manager
Tatiana Kristensen
Mail: tatiana.kristensen@urw.com





UDLEJNING

Udlejning af permanente lokaler og pop-up

Senior Leasing Manager
Kim Bach
Mail: kim.bach@urw.com


Leasing Manager
Danny Christoffersen
Mail: Danny.christoffersen@urw.com




UNIBAIL-RODAMCO-WESTFIELD DENMARK


Head of Commercial Management Denmark
Helle García Korndal
Mail: helle.korndal@urw.com



 




SIKKERPARKERING

Kundeservice
Tel: 72 25 17 95
Mail: parkering@sikkerparkering.dk



Kontakt Fisketorvet
INFORMATION