KONTAKT

GENERELLE HENVENDELSER

ÅBENT 10-20

Fisketorvet – Copenhagen Mall
Havneholmen 5
1561 København V
Tlf.: 33 36 64 00

Fax: 33 36 64 09
Mail: centerinfo.centerinfo@urw.com


CENTERADMINISTRATION

Shopping Center Manager
Morten Korsgaard
Mail: morten.korsgaard@urw.com


Senior technical manager

Johan Baldrian Falkenskov
Mail: johan.falkenskov@urw.com

Deputy Technical Manager
Renata Gomes
Mail: renata.gomes@urw.com

Tenant & Retail Coordinator
Mia Brinkenfeldt
Mail: mia.brinkenfeldt@urw.com


UDLEJNING


Udlejning af permanente lokaler og pop-up


Leasing Manager
Assane Crescesse 
Mail: assane.crescesse@urw.com

 


MARKETING

Marketing Manager
Tatiana Kristensen
Mail: tatiana.kristensen@urw.com


UNIBAIL-RODAMCO-WESTFIELD DENMARK

Head of Commercial Management Denmark
Helle García Korndal
Mail: helle.korndal@urw.com




Kontakt Fisketorvet
INFORMATION