INFORMATION
Hej! På vegne af mit team er jeg glad for at byde dig velkommen til Fisketorvet - Copenhagen Mall.

For at gøre dit besøg velkommende og mere personligt, vil vi gerne høre dine ønsker og kommentarer, vi sætter en ære i at gøre dit næste besøg til en unik oplevelse.



Med de bedste hilsner

Casper D. von der Ahé,
Shopping Center Manager

 
Casper

GENERELLE HENVENDELSER

Fisketorvet – Copenhagen Mall
Havneholmen 5
1561 København V
Tlf.: 33 36 64 00

Fax: 33 36 64 09
Mail: centerinfo.centerinfo@urw.com


CENTERADMINISTRATION

Shopping Center Manager
Casper D. von der Ahé
Mail: casper.ahe@urw.com


Technical Manager

Johan Baldrian Falkenskov
Mail: johan.falkenskov@urw.com

Deputy Technical Manager
Renata Gomes
Mail: renata.gomes@urw.com

Shopping Center Management Assistant
Mia Roeder Christesen
Mail: mia.roederchristesen@urw.com


UDLEJNING


Udlejning af permanente lokaler og pop-up


Leasing Manager
Assane Crescesse 
Mail: assane.crescesse@urw.com

 

Udlejning af pladser til reklameaktiviteter/sampling

Senior Manager Commercial Partnerships
Ulrica Frisk-Forsman 
Mail: ulrica.frisk-forsman@urw.com 

Sales Manager Commercial Partnerships
Malin Hallner
Mail: malin.hallner@urw.com

Sales Manager Commercial Partnerships
Glenn Jaako
Mail: glenn.jaako@urw.com



MARKETING

Marketing Manager
Tatiana Kristensen
Mail: tatiana.kristensen@urw.com


UNIBAIL-RODAMCO-WESTFIELD DENMARK

Head of Commercial Management Denmark
Helle García Korndal
Mail: helle.korndal@urw.com




Kontakt Fisketorvet